PKN
  » Contact 
Gereformeerde kerk Heinenoord (PKN)
Contactgegevens

Petrakerk Heinenoord
Contactgegevens
Contactpersonen Petrakerk : Oranjestraat 3, 3274 AK Heinenoord
 
 
Coördinator gebouw ‘De Erve’   Adri Breevaart beheerderDeErve@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Diaconie Janny Wielaard-Luijendijk diaconie@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Diaconie ZWO Joke Piket-Sturrus diaconieZWO@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Eredienst informatie Diny van 't Hof-van Beek eredienstinformatie@gereformeerdekerkheinenoord
Evangelisatie Marja Kleijwegt-de Winter evangelisatie@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Joppe kinderactiviteiten Pauline Kranendonk e.a. joppe@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkelijk bureau Hanny van Mechelen-Kersten kerkelijkbureau@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkelijk werker Pauline Kranendonk kerkelijkwerker@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkrentmeesters Herman van Mechelen kerkrentmeesters@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Missionair werk Sissy de Kleuver-Bouwman missionairwerk@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Organisten Koos Kleinendorst en Cees Moerman organisten@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Pastoraal ouderling Hermien Huijsen-van der linde pastoraat@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Predikant Ds.Elzo Bijl predikant@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Preekvoorziening Anja Moerman-Sinte-Maartensdijk preekvoorziener@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Redactie VEE Theo Piket redactievee@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Scriba Karin Maat scriba@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Websitebeheer Sissy de Kleuver-Bouwman
websitebeheer@gereformeerdekerkheinenoord.nl

  
 
 
terug
 
 
 
 

  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.