Contactgegevens

Petrakerk Heinenoord
Contactgegevens
Contactpersonen Petrakerk : Oranjestraat 3, 3274 AK Heinenoord
 
 
Coördinator gebouw ‘De Erve’   Adri Breevaart beheerderDeErve@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Diaconie   diaconie@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Diaconie ZWO Joke Piket-Sturrus diaconieZWO@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Eredienst informatie Diny van 't Hof-van Beek kerkinformatie@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Evangelisatie Marja Kleijwegt-de Winter evangelisatie@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Joppe kinderactiviteiten Pauline Kranendonk e.a. joppe@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkelijk bureau Hanny van Mechelen-Kersten kerkelijkbureau@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkelijk werker Pauline Kranendonk kerkelijkwerker@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Kerkrentmeesters Herman van Mechelen kerkrentmeesters@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Missionair werk Sissy de Kleuver-Bouwman missionairwerk@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Organisten Koos Kleinendorst en Cees Moerman organisten@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Pastoraal ouderling Hermien Huijsen-van der linde pastoraat@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Predikant Ds.Elzo Bijl predikant@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Preekvoorziening Marja Kleijwegt-de Winter preekvoorziener@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Redactie VEE Theo Piket redactievee@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Scriba Karin Maat scriba@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Websitebeheer   websitebeheer@gereformeerdekerkheinenoord.nl
Beamerteam Piet Diepenhorst beamerteam@gereformeerdekerkheinenoord.nl

  
 
 
terug